• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cihanbey Restourant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahri Gürcan

Şehrimizin en samimi ve aynı zamanda en lezzetli restoranı, Cihanbey Restaurant tüm kalitesi ve lezzetiyle hizmet vermeye devam ediyor. Karabük restaurant sektörünün başarılı firmaları arasında başta geliyoruz. Bunun sebebi ise değerli müşterilerimizin istediği kalitede hizmet görmesinden kaynaklanıyor. Burada müşteri memnuniyetinin önemi oldukça büyüktür. Ekibimizle birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir hataya yer vermeden ilerlettiğimiz çalışmalarımızda müşteri odaklı hareket ediyoruz.

Restoranımız samimi dekorasyonuyla sizlere içten bir ortam sunuyor. Geniş ve ferah restoranımızda vaktinizi daha verimli geçirebilirsiniz. İsterseniz çayınızı ya da kahvenizi içerken kitap okuyabilirsiniz ya da arkadaşlarınızla, ailenizle yemek yerken sohbet edebilirsiniz. İskender, döner, kebap, pide ve lahmacun burada sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz arasındadır. Mutfakta ustalarımız tarafından özenle hazırlanan bu lezzetlerimizde aynı özeni sunumda da gösteriyoruz. Kullandığımız malzemeleri kaliteli, güvenilir ve taze malzemelerden tercih ediyoruz. Yılların tecrübesine sahip ustalarımız tarafından bu lezzetler hazırlanıyor ve yemeğinizi soğutmadan servis ediyoruz. Mutfakta özenli ve titiz çalışmaya gayret ettiğimiz gibi serviste de aynı ilgi alakayı gösteriyoruz.

Olduğumuz yerde kalmak istemiyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda hizmetimizi ve lezzetlerimizi yenileyerek geliştirmeye devam ediyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, çalışkan, azimli, hızlı ve saygılı ekibimizle birlikte değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR