• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çınar Döner & Sulu Yemek

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İhsan Yıldız - Recep Yarçin

  • firma fb
  • firma instagram

Türk mutfağı, sahip olduğu çeşitlilik ve eşsiz lezzetler bakımından kültürümüzde oldukça büyük öneme sahiptir. Hazır gıda ve zararlı atıştırmalıkların tavan yapmış olduğu bu dönemlerde, sunduğumuz ev yemekleri ve yöresel lezzetleri siz değerli müşterilerimize sunarak yemek kültürümüzü devam ettirmenin çabası içerisinde bulunmaktayız. Muş restaurant sektöründe yer alan işletmemizde sayısız eşsiz lezzeti taze ve günlük olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yemek sektörünün sürekli gelişen ve değişen yapısına başarıyla uyum sağlayan işletmemiz, sizlerin talep ettiği her lezzeti menüsüne katarak kendini yenilemektedir.

Evde yemek pişirmek ve tüketmek için yeterli vakti bulamayan veya dışarıda keyifli vakit geçirmeyi dileyen müşterilerimize bir alternatif olarak hizmet verdiğimiz işletmemizde her damak zevkine hitap edebilen çok sayıda lezzetlerimiz yer almaktadır. Başta sulu yemekler olmak üzere sunduğumuz lezzetler arasında et döner, tavuk döner, İskender, ev yemekleri, çorba, pilav çeşitleri, salatalar ve tatlılar yer almaktadır. Sunduğumuz çeşitli lezzetler, yemek severlerden büyük beğeni toplamaktadır.

Doğal lezzetler bulmanın oldukça zor olduğu bu günlerde, işletmemiz olarak tüm yemeklerimizde organik ve katkı maddesiz ürünler kullanarak farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız. Tamamen güvenilir, kaliteli ve sertifikalı maddeler kullanıyor; sizlere en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmak için çabalıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden beri kalitesinden asla ödün vermeyen hizmetlerimiz ve lezzetini asla kaybetmeyen ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan büyük onur duymaktayız. Eğer sizler de uygun fiyatlı ve leziz servislerimizden yararlanmak isterseniz, işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR