• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Pide Lahmacun Izgara Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömürcan Açık

Yeme içme ve eğlence alanında ülkemiz eşsiz zenginliklerle doludur. Her ilimizin kendine has onlarca lezzeti bulunuyor. Pek çoğu da et ve et mamullerine dayanıyor. Eşsiz tariflerle hazırlanan etki yiyecekler ülkemizin birbirinden güzel yeşillikleri ve salatalarıyla, mezeleriyle birlikte servis edildiğinde apayrı bir lezzete dönüşüyor. Denizli Çivril’de hizmet veren Çınar Pide Lahmacun Izgara Salonu işletmemiz ile bizler geleneğimizin en özel lezzetlerini yıllardır siz kıymetli misafirlerimizle buluşturuyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzet harikalarını servis ediyoruz.

Denizli restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz gerek mutfak gerekse servis bölümümüzde önceliği sizlerin memnuniyetine ayırmakta, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tespit ederek gerekli çözümleri tam zamanında sağlamaktadır. Güler yüzlü kadromuzun hazırladığı birbirinden eşsiz lezzetlerimizin gerek hazırlanış ortamlarında gerekse malzeme temininde hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, et ve et mamullerimizin tedarikinde kesinlikle güvenilir yerlerden malzemelerinizi alıyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına taviz vermeden, bütün ürünlerimizi taptaze, sıcak sıcak servis ediyoruz. Böylece Çınar Pide Lahmacun Izgara Salonumuzda sizleri yalnızca en güzel lezzetlerle değil, aynı zamanda en sağlıklı lezzetlerle de tanıştırıyoruz.

İşletme olarak çok geniş bir menü alternatifi sağlıyor, her damak zevkine hitap eden, birbirinden leziz yiyeceklerimizi tüketebilmenizi sağlıyoruz. Mekanımızda olduğu gibi ev ve işyerlerinize de servis yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR