• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çıray Lokantası ( Hakan Usta)

firma adresi

Adres :

Tarihi Turunç Hanı Uzun Çarşı Millet Caddesi Kat: 1 No: 50 Afyonkarahisar » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Çıray
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 405 25 03

  • firma fb
  • firma instagram

Çıray Lokantası (Hakan Usta) ev yemekleri ve diğer yemekleriyle oluşturduğu kaliteli menüsünü sizlerle birmilyonnokta.com içerisinde paylaşıyor. Ustalarımızın ellerinden çıkan muhteşem yemeklerimizi tatmadan geçmeyiniz. Günlük taze olarak pişirilen tüm yemeklerimiz gıda koşullarına uygun olarak hazırlanmakta ve pişirilmektedir. Çevremizdeki tüm müşterilerimizin her zaman gelmeyi tercih ettiği işletmemize sizleri de beklemekteyiz.

Günlük pişen yemeklerimiz ile birlikte döner satışımız mevcuttur. Günlük çorba çeşitlerimiz çıkmaktadır. Ev yemeklerimizden pilavlar, türlüler, köfteler, sebze yemekleri, kızartmalar olmak üzere aradığınız birçok lezzet restoranımızda pişirilip satılmaktadır. Kullanılan etlerin ve sebzelerin satın alımından kullanılıp size sunulduğu zamana kadar hijyen kurallarına riayet edilmektedir. Yaptıkları işte uzun yıllar deneyim kazanmış ustalarımız ve tecrübeli servis personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak adına özveriyle çalışmaktadır.

Dolmalarımız, keşkeğimiz, tatlılarımız hepsi orijinal tariflerine bağlı kalınarak hazırlanmaktadır. Restoranımızı tercih eden misafirlerimiz yeni hazırlanmış orijinal tadındaki lezzetleri ister yerinde ister sipariş ile temin edebilmektedir. Ciğer tavamı istersiniz, kuru fasulye mi yoksa et yahnileri mi? Aradığınız lezzetlerin hepsine ulaşabileceğiniz yerimiz aile mekanıdır ve sevdikleriniz ile her zaman tercih edebilirsiniz. İş yerinizde öğle molalarınızda gelebilirsiniz. Servisimiz hızlı olduğu için zaman kaybı yaşamayacak yemeklerinizi rahatlıkla yiyebileceksiniz. Afyon restoran sektöründe kaliteli hizmetimiz ile ilk sıralarda yer almaktayız. Halkımızın ileri gelenleri, esnafımız ve değerli komşularımız tarafından tercih edilen tüm lezzetlerimize sizleri de ortak olmaya çağırıyoruz.

Saray ustalarının yanında yetişmiş,35 yıllık meslek tecrübesiyle, çarşının en ünlü yerlerinde baş Aşçılık yapmış HAKAN ÇIRAY USTA, Çıray Lokantasıyla siz değerli misafirlerimize leziz yemekler sunmaya devam ediyor...

afyon merkez sulu yemek nerede yenir,afyon merkez ev yemekleri nerede yenir,afyon merkez et yemekleri nerede yenir,afyon merkez iskender nerede yenir,afyon merkez çorba nerede içilir,afyon merkez et döner nerede yenir,afyon merkez çorba nerede içilir,afyon merkez sebze yemeği nerede yenir,afyon merkez iskender döner nerede yenir,afyon merkez keşkek nerede yenir,afyon merkez biber dolması nerede yenir,afyon merkez paça çorbası nerede içilir,afyon merkez tandır kebabı nerede yenir,afyon merkez patlıcan kebabı nerede yenir,afyon merkez bahçıvan kebabı nerede yenir,afyon sulu yemek nerede yenir,afyon ev yemekleri nerede yenir,afyon et yemekleri nerede yenir,afyon iskender nerede yenir,afyon çorba nerede içilir,afyon et döner nerede yenir,afyon çorba nerede içilir,afyon sebze yemeği nerede yenir,afyon iskender döner nerede yenir,afyon keşkek nerede yenir,afyon biber dolması nerede yenir,afyon paça çorbası nerede içilir,afyon tandır kebabı nerede yenir,afyon patlıcan kebabı nerede yenir,afyon bahçıvan kebabı nerede yenir,afyon kebabı nerede yenir,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR