• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çıtır Fincan Ankara Şube

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet İğde

İnsan ilişkilerinin kurulabilmesi, gelişebilmesi ve sosyalleşme adına ülkemiz geleneklerinin ortak paydalarının başında hep kahve gelir. İnsanlarımızın kahveye olan bağlılığı, yüklemiş oldukları misyon kahveyi hep özel kılmıştır. Çıtır fincan Ankara olarak biz bu özel misyonun en güzel, en keyifli ve kaliteli olanını sizlere sunuyoruz.

Kahvenin yüklenmiş olduğu ağır misyonun farkında olarak, kahveye farklı bir bakış açısıyla bakarak daha lezzetli ve özel olmasını sağlıyoruz. İçimine gelinceye kadar ki süreçte, en sağlıklı, profesyonel üretimden gelen kahveleri sunuma kadar olan sürece kadar önemseyerek gerçekleştiriyoruz. Farklı bir lezzet aldığınız, sohbetinizin güzelleştiği, sosyalleşmenin arttığı, kahvenin kokusuyla ve tadıyla her yönden keyif verdiği bir içecek olmasını arzuluyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çeşitlendirdiğimiz kahvelerimiz ile daha güzel bir gün geçirmeniz için çalışıyoruz. Profesyonel personellerimiz tarafından hazırlamış olduğumuz kahvelerle daha güzel bir gün geçirmenizi önemsiyoruz. Pişirilmesinde başlayan özel aroma ve tatlar verdiğimiz kahvelerimiz siz daha içmeye başlamadın yaymış olduğu kokusuyla sizleri cezp etsin istiyoruz.

Keyifli bir muhabbet ortamının olmazsa olmazı olarak misyon yüklemiş olduğumuz kahvelerimizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Özenle yaptığımız işimizde vizyon olarak temizlik ve lezzeti kalıcı kılmak için çaba sarf ediyoruz. Mutlu bir an geçirmenin, geçirilen bu anlarda keyif almanın ne denli önemli olduğunu ve yarınlara anı olarak kalacağını biliyoruz. Bildiğimiz duygulara hitap ederken, en kaliteli, lezzetli ve sağlıklı kahveleri sizler için hazırlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR