• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çıtır Lahmacun

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yunus Alkan

  • firma fb
  • firma instagram

Yöresel lezzetlerimiz geçmişten günümüze kadar çok büyük rağbet görmüş lezzetlerin başında gelmektedir. Kültürel miraslar bakımından yemeklerin büyük bir yere sahip olduğu bir geçmişimiz ile sizlere lezzetli ve kaliteli yiyeceklerimizle hizmetler vermekteyiz. Bu lezzetler arasında yer alan en bilindiklerinden biri olan lahmacun lezzetlerinin sunumunu sizlere sağlamaktayız. Çıtır Lahmacun olarak sizlere sağlamış olduğumuz bu profesyonel lezzetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Çıtır Lahmacun olarak Van ilinin Başkale ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Van restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler sağlamak adına yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere lezzetli, taze, kaliteli ve güvenilir lahmacunlarımız ve fırın böreklerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi sizlere sağlarken güvenilirlik düzeyinin maksimum seviyede olması için sabit bir üreticiden ve satıcıdan ürünlerimizi satın almakta, kurum yapımız içerisinde hijyen kurallarına ve temiz koşullar altında üretime dikkat ederek lahmacun lezzetlerimizi imal etmekteyiz. Üretimlerimizde kaliteden ödün vermemekte, bu bağlamda yüksek standartlı hizmetler sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz ve hizmet sağlayıcılarımız ile sizlere bu hizmetleri verirken profesyonellikten uzaklaşmamaktayız. Çıtır Lahmacun olarak gönül rahatlığı ile kurumlarımızdan uygun fiyatlı lahmacun hizmetleri alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR