• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çıtır Lahmacun&pide Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Savcı

Lahmacun, pide ve kebap gibi lezzetler özellikle ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesi ve Güney Anadolu bölgesi gibi kısımlarında mutfakların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer almaktadır. Bu gıda ürünleri usta ellerde doğru tarifler ve doğru hazırlık yöntemleri ile keyifli ve lezzetli bir hale gelir. Bu nedenle Adana Seyhan ilçesinde yaşıyorsanız, aradığınız ürünlerde lezzet ve kaliteyi bir arada görebilmek için Çıtır Lahmacun & Pide Salonu olarak sizlere verdiğimiz hizmetleri tercih edebilirsiniz.

Çıtır Lahmacun & Pide Salonu işletmesi olarak Adana restaurant kültürü içerisinde aranan özenli lezzetleri ve keyifli menüleri sağlıyoruz. Bu sayede öncelikli olarak pide çeşitleri sonrasında kebap çeşitleri ve ek olarak pizza çeşitleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Lahmacun ve kebap lezzetlerinde öncelikli olarak kullandığımız et ürünleri ve sonrasında tercih edilen unlu mamuller ile kalite ve lezzet oluşturuyoruz.

Firmamız sayesinde aradığınız kebap ve lahmacun gibi lezzetleri direkt olarak işletmemizde sıcak bir şekilde tüketebilirsiniz. Eğer evinizde veya iş yerinizde sıcak tüketimi bizzat kendi mutfağınızda gerçekleştirmek istiyorsanız, hızlı ve pratik bir şekilde işletmemizden servis hizmetleri talep edebilirsiniz. Paket servisler sayesinde isterseniz sizin için evde hazırlanan iç ile lahmacun pişirme yapılabilir.

Gündelik olarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen taze ve sıcak üretimler dışında işletmemiz sayesinde toplu yemek organizasyonları ve toplu yemek siparişleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Düğün, nişan, sünnet ve mevlit gibi organizasyonlar ya da farklı yemek organizasyonları için siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR