• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Class 10 Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yüksel Göktaş

  • firma fb
  • firma instagram

Balıkesir restaurant sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ticaret platformu olan birmilyonnokta.com üyelerinden Class 10 Restaurant müşterilerine zengin bir sunmaktadır. Ülkemizin her köşesinde sevilen dürüm, ızgara ve döner çeşitleriyle müşteriyle buluşan işletme, bunun yanında kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan tost ve her kültürümüzde önemli yeri olan çorba çeşitleriyle de farklı tatlar arayanların tercihi olmaktadır.

Ülkemizin en önemli sokak lezzetleri arasında bulunan dürüm ve ekmek arası köfte ve sucuk satışı da gerçekleştiren işletme müşterilerine farklı boylarda porsiyonlar da sunmaktadır. Böylelikle müşterilerinin sadece karınlarının değil, gözlerinin de doymasını sağlayan işletme, dönerlerinin ve İskender’inin de lezzetiyle övünmektedir. Bursa yöresine ait olan bir lezzet olan İskender’i tamamını yerel ve doğal tarım yaparak üretilen ürünlerle zenginleştiren işletme, aynı kaliteyi bütün ürünlerinin lezzetlerini arttırmak için de devam ettirmektedir.

Kırmızı ve beyaz etlerini de bölgenin doğal yemlerle yetiştirilmiş hayvanlarından üreten işletmelerden temin eden Class 10, bütün ürünlerinde ve servislerinde kaliteyi birinci öncelik olarak benimsemiş ve çalışanlarının da bu şekilde hareket etmesini sağlamıştır. Özellikle tavuk etleri konusunda çok hassas olan işletme, kalite düşüşlerinde tedarikçi değiştirmekten çekinmemektedir.

Sadece porsiyon değil, kiloyla da ızgara ürünlerin satışını gerçekleştiren işletme, bunun yanında restoranlarında misafir edemedikleri müşterilerinin ev ve iş yerlerine paket servisi de gerçekleştirmektedir. Özel günler için toplu sipariş alan işletme, aynı zamanda organizasyonlarınız için catering hizmeti de sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR