• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cngz Çıtır Tavuk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cengiz Karakuş - Alper Karakuş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Cngz Çıtır Tavuk da artık birmilyonnokta.com da yerini alarak ve yemek alanında eşsiz lezzetleriyle damağınıza, fiyatlarıyla cebinize ve kaliteli güler yüzlü hizmetiyle tam size hitap ettiğini göstermek istemektedir. Ürünlerimiz günlük taptaze bir şekilde usta ellerde harmanlanarak son hallerini alarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Kaliteden ödün vermeden ve her zaman pozitif bir yaklaşımla sizlere ulaşmayı amaçladığımız için kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Aile yerimiz bulunduğundan dolayı sevdiklerinizle birlikte rahatlıkla gelerek yemeklerimizin harika tatlarını çıkarırken aynı zamanda keyifli, samimi bir ortamda bulunmanın mutluluğunu hissedeceksiniz.

Ürünlerimiz mangalda pişmekte ve sizlere servis edilmektedir. En kaliteli ve taze ürünler ile çıtır çıtır tavuklarımız ve patateslerimiz, özel orijinal hamburgerlerimiz, tostlarımız, içeceklerimiz isteğinize göre ayrı ayrı veya menü şeklinde tercihlerinizi beklemektedir. Tadına doyum olmaz lezzetlerimize istediğiniz anda ulaşabilmeniz adına sabah 10:00 akşam 23:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz. Mekanımıza gelerek lezzetlerimizi yerinde tadabilir veya sipariş hattımızdan ve yemek sipariş uygulamalarından ısmarlayarak ürünlerimizin tadına varabilirsiniz.

Akhisar fast food sektöründe verdiğimiz restoran hizmetimiz kaliteden ödün vermeden devam etmektedir. Hijyen ve işletme koşullarına özen gösteren personellerimiz sizlere servis yaptığı zamanlarda da aynı özen ile isteklerinizi yerine getirmektedir. Toplu sipariş vermek isterseniz öncesinde bizleri arayarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimizi mekanımıza davet ediyoruz. Ürünlerimizin tadını aldıktan sonra sizlerin de müdavimlerimizin arasındaki yerinizi alacağınıza inanıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR