• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Coop Chicken

Adres :

Fatih Mah. 156. Cad. 12/ A ( İyaş Park Avm Karşısı ) Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Akgüneş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Birmilyonnokta.com üyesi olan Coop Chicken isimli değerli firmamız ile tanıştınız mı? Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile bu sektörün en zirvesine çıkmayı başaran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve hizmet vermektedir. Yeme içme sektörünün en çok tercih edilen ismi olarak firmamız, eşsiz yemekleri ile hızlı bir hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atan ve sayısız organizasyonda rol sahibi olan firmamız, ara vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Yiyip yiyebileceğiniz en özel yiyecekleri hazırlayan ve sizlere sunan firmamız, aynı zamanda sipariş üzeri evlere de hizmetini ulaştırmaktadır.

Isparta fast food, mütevazı sunumu ve eşsiz yemekleri ile en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Soslu durum ve tavuk dönerde ustaca bir başarı elde etmiş olan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmakta olan firmamız, çalışanlarının kişisel bakımına da büyük önem vermektedir. Önce hijyen sonra hizmet adımlarını en iyi şekilde uygulayan firmamız, bu sektörün en uygun fiyata yeme içme hizmeti veren tek firmasıdır. Başarılarına her gün bir yenisini katan firmamız, yenilenmeyi ve gelişip büyümeyi de ihmal etmiyor.

Sizler de kaliteli ve güvenilir bir adresten yemek yemeyi istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Dilerseniz salonumuza gelip yerinde hizmet alabilirsiniz. Ancak oturduğunuz yerden de lezzetli yemeklerimize ulaşmanız mümkündür. Hemen arayarak evinize veya iş yerinize lezzetli yemeklerimizden sipariş edebilirsiniz. Firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Kalitenin ilk ve tek adresinde olduğunuzu unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR