• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorba Sarayı

Adres :

Fevzi Çakmak Cad. 75.yıl Mah. No: 80/a Sultangazi / İstanbul Fevzi Çakmak Mah Hekimsuyu Caddesi No: 10 Küçükköy Gaziosmanpaşa ( Hamur Sarayı) Kazım Karabekir Mah. İmamhatip Lisesi Bulv. No: 56 Küçükköy Gaziosmanpaşa ( Hamur Sarayı) İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cahit Karadağ

E-Posta Adresi :

karadagcahitt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 786 09 43

Çorba Sarayı tüm kalite ve lezzetle İstanbul restaurant sektöründe hizmetinizdedir. Ailenizle veya arkadaşlarınızla farklılık olması için dışarıda yemek yemeyi tercih edebilirsiniz. Keyifli vakit geçirirken lezzetli yemekler yemeyi istiyorsanız restoranımızı tercih edebilirsiniz. Çünkü restoranımızda birbirinden güzel ve lezzetli yemek çeşitleri sizler için hazırlanıyor ve sofralarınıza getiriliyor. Ekibimizle birlikte restoranımızda sizleri ağırlarken %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı ve korumayı hedefliyoruz.

Biz, değerli müşterilerimize sunduğumuz lezzetler için her zaman güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Yılların tecrübesine ve el lezzetine sahip ekibimiz mutfakta sizler için en özel lezzetleri hazırlıyor. Restoranımızda geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya bireysel olarak restoranımızı tercih edebilirsiniz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip olan restoranımız sade ve şık dekorasyona sahiptir. Restoranımızda mercimek çorbası, şehriye çorbası, yayla çorbası, ezogelin çorbası gibi çeşitli çorbalar bulunuyor. Zeytinyağlı yemekler, sebze yemekleri, etli yemekler, pilav çeşitleri, iskender, pizza çeşitleri gibi birçok lezzet restoranımızda hazırlanıyor. Aynı zamanda restoranımızda sütlü ve şerbetli tatlı çeşitleri de bulunmaktadır.

Özenle hazırlanan bu lezzetler özenle sofralarınıza getiriliyor. Biz, lezzete önem verdiğimiz kadar sunuma da önem veriyoruz. Restoranımıza gelebileceğiniz gibi adresinize sipariş de verebilirsiniz. Ekibimiz, siparişinizi kısa sürede adresinize ulaştıracaktır. Uygun fiyatlarla sizlere sunulan bu lezzetler büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Çorba Sarayı ailesi olarak sizlere sunduğumuz bu lezzetlerle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR