• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çorbacı Okan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Okan Yılmaz

  • firma instagram

İşletmemiz; Bursa restoran sektöründe sıcacık sabah çorbanızı içip içinizi ısıtacağınız nezih bir mekandır. Mekanımızda mercimek çorbasında kelle paçaya, tavuk çorbasından işkembeye kadar damak tadınıza hitap eden pek çok çeşidimiz ile keyifli bir öğün geçirmek isteyen siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Menümüz sadece çorbadan ibaret değildir. Aynı zamanda ev yemekleri, zeytinyağlılar, tatlı ve salata çeşitlerimiz ile faaliyet alanımızda kalite ve hizmet farkımızı kanıtlamaktayız. Restoranımızda yöremizin en usta şefleri en şifalı çorbaları geleneksel yöntemlerden taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin içimine sunmaktadır.

Restoranımızda kullandığımız tüm et, süt ve sakatat ürünleri; mevsim sebzeleri ve yeşillikler bilinen ve güvenilen yerlerden temin edilmektedir. Özen ile seçilip; itina ile hazırlanan ve şeflerimizin hamarat ellerinde ustalıkla hazırlanan tüm çeşitlerimiz hem gözünüze hem de midenize hitap etmektedir.

Restoranımıza alo paket yemek sipariş hattımız ile düğün, sünnet, mevlüt gibi cemiyetlerinize toplu yemek siparişi verebilirsiniz. Toplu yemek siparişlerinizde isteğiniz doğrultusunda ve ücret mukabilinde servis personelimiz yemek dağıtımında da hizmet vermektedir. Restoranımız uygun fiyatlarımız ve hijyenik ortamda hazırlanan çeşitlerimiz ile haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

İşletme olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini en azami düzeyde tutmaya devam ederek sektördeki faaliyet alanımızda devamlılığımızı sürdürmektir. Geçmişten gelen tecrübelerimiz ve iş edebimiz ile geleceğimize yön vererek hem çorba ve yemek çeşitlerimiz hem de kaliteli hizmetimiz ile lezzet durağı olmaya devem etmektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR