• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çoruh Unlu Mamülleri

Adres :

Merkez Mah Çoruh Cad 10/2 Yusufeli/artvin Artvin » Yusufeli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yazıcı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 471 71 58

Dekorasyon sektöründe Artvin şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz. Teknolojik gelişmeler ve ürün çeşitliliğindeki değişmeler takip edilerek en yeni ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Firma olarak çalışanlarımız ile birlikte sizleri memnun etmek için özel ürünler ve üretimler ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Bu uğraşlarımız siz müşterilerimize en iyi hizmet ve ürünü sunmak içindir.

Çoruh Unlu Mamülleri firması olarak sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. İşletmemiz Artvin ilinde Yusufeli ilçesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Siz müşterilerimize gıda üretimleri ve hizmetlerini sunmaktayız. İşletme olarak sizlerin memnuniyetini kendimize hedef olarak koyarak ona ulaşmak için sürekli büyüme ve gelişme yolunda ilerlemekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünlerin neler olduğunu öğrenmek ve bu ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR