• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çorum Sungurlu Sercan Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sercan Kaleli

reklam logosu
  • firma instagram

Zorda kaldığınız her an yanınızda olan Sercan Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile 7/24 yol yardımı sağlayan firmamız, bulunduğu bölgede verdiği hizmette her zaman en çok tercih edilen ve güvenilen marka olmuştur.

Kaliteli ve son teknoloji ekipmanımızla her araca uygun çekici ve kurtarıcı hizmeti sağlamaktayız. Firmamız 7/24 yol yardım, çekici, araç kurtarma, kazalı ya da sıfır araç transferi ve araç bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Çorum yol yardım sektöründe her daim en güvenilir hizmeti sağlamayı ilke edinen firmamız, şehir içi ya da şehirlerarası yollarda her daim yanınızdadır. Geniş filomuz sayesinde binek araç, orta büyüklükteki iş makinaları ve tarım araçlarının da transferini gerçekleştirebiliyoruz. Uzman ve güler yüzlü kadromuz, zor anınızda bir telefonla bulunduğunuz bölgeye intikal ederek, gerekirse yerinde müdahale ederek gerekirse talep ettiğiniz yere sizin ve aracınızın transferini sağlayarak, seyahatinizin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Yaptığımız her bir işte önceliğimizi sizin güvenliğiniz olarak kabul ederek, %100 müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde çalışmaktayız. Maddi kazanç sağlamak yaptığımız işin bir getirisi olsa da verdiğimiz her biz hizmetten uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaktayız. Zor durumda kaldığınız an edeceğiniz bir telefon ile uzman ekibimize hızlıca ulaşabilir, güvenliğinizi ve aracınızı dert etmeden yardım talep edebilirsiniz. Hiçbir zaman yolda kalmamanız umudumuz olsa da, eğer kalırsanız Sercan Oto Kurtarma yanınızda.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR