• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dadaşlar Dinlenme Tesisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Öztaş

Kıymetli müşterilerimize özenle hizmet verdiğimiz Dadaşlar Dinlenme Tesisi firmamız birmilyonnokta.com ile yaptığı iş birliği sayesinde daha fazla insana ulaşarak daha kaliteli hizmet sunmak için günden güne büyüyerek gelişmektedir. Siz değerli müşterilerimizin konforlu dinlenme tesisimizde rahat saatler geçirmenizi sağlayan firmamız, özenle ve büyük emekle çalışmaktadır. Gece gündüz demeden 7/24 hizmetinizde olan tesisimiz siz müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayabilmek için dikkatle ve yüksek özveri ile çalışmaktadır.

Tesisimizde sadece siz müşterilerimizi değil küçük arkadaşlarımızı da düşündük. Tesisimizde çocuk oyun alanı da bulunmaktadır. Mescit, çocuk oyun alanı ve yemek yenecek birçok restauranta sahip olan firmamız Erzincan restaurant sektörünün en başarılı işletmelerini bünyesinde bulundurmaktadır. Firmamız sadece bunlarla kalmıyor birçok kaliteli ürünün satışını yapıyor. Taze kaşar, tulum peyniri, tereyağı, yöresel peynir, süt ve süt ürünleri gibi kaliteli ürünlerin satışını da sizlere sunuyor. Birçok ev yemeği ve kaliteli yemek çeşitlerinin bulunduğu işletmemizde kahvaltı da yapabilirsiniz.

Kahvaltı ve yemek dışında aperatif bir şeyler arıyorsanız çok çeşitli çorbalarımıza göz atabilirsiniz. Yol üstünde dinlenebileceğiniz ve sağlıklı ürünler tüketip satın alabileceğiniz bir tesis arayışındaysanız firmamız tam olarak sizin arayışınıza uygun işletmeye sahiptir. Yemekten sonra enfes tatlılar tüketebileceğiniz uygun fiyatlı hediyelik ve paketli ürünlere göz atabileceğiniz firmamıza büyük emek verilmektedir. Sizler de konfor ve rahatlık içerisinde birkaç saat geçirebilmek, dinlenebilmek isterseniz tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

TESİSİMİZDE MESCİT VE ÇOCUKLAR İÇİN OYUN PARKI BULUNMAKTADIR.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR