• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Çavuş

Güzellik denince akla ilk gelen şeyler makyaj, saçlar ve vücut yapısı olsa da bu yaklaşım maalesef eksik bir anlayıştır. Güzel olmanın özü kendini sağlıklı hissetmek ve özgüvenin yüksek olmasıdır. Makyaj, saç kesimi ve elbette vücut yapısı çok önemli olsa da epilasyon ve cilt bakımı gibi işlemler özellikle sağlık için de oldukça önemlidir.

Özellikle ağır ve dikkatsiz ve kalitesiz malzemelerle yapılan makyaj uygulamaları zaman içerisinde cildin yıpranmasına ve doğal güzelliğini yitirmesine yol açabilir. Bunun engellenmesi için her makyaj sonrası temizliğin kaliteli ve doğru malzemelerle detaylı ve doğru biçimde yapılması gerekir. Gösterilen bütün özene rağmen, cildin profesyonel ekipman ve kişiler tarafından zaman zaman bakımından geçirilmesi, sağlık açısından elzemdir.

Biz Bursa güzellik merkezi sektöründe faaliyete geçerken ilk amacımız kadınların içindeki güzelliği, sağlıklarını yüzlerine taşıyarak ortaya çıkarmaktı. Bunun için Damla Güzellik Salonu olarak kişisel bakım, suyun iyileştirici ve temizleyici gücüne dayanan hydrafacial teknolojisi ile kuru ciltlerin nemlendirilmesi, tıkanmış ve genişlemiş gözeneklerin temizlenmesi, aknelerin tedavisi ve tekrar oluşmasının engellenmesi, güneş ve diğer kaynaklı ciltte renk değişimlerinin tedavilerinin yapılması, siyah noktaların temizlenmesi hizmetlerini veriyoruz. Epilasyon alanında ise müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre iğneli veya lazerli işlemler ile yardımcı olabiliyoruz. G5 masaj makinemiz, ipek kirpik uygulaması ve kaş tasarımı hizmetlerimizi ise tamamlayıcı hizmetler olarak müşterilerimize sunuyoruz.

Nihayetinde, vücut yapılarından memnun olmayan müşterilerimize bölgesel zayıflama hizmeti sunarak, tam olarak sahip olmak istedikleri görüntüye kavuşmaları için çıktıkları bu yolculuğun her adımında onlarla beraber yürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR