• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Daphne Chef Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Kocabaş

İzmir restoran hizmetinde fark yaratmak ve mükemmele ulaşmak için çalışan Daphne Chef Cafe olarak, hizmet ve kalite konusunda kendi nirvanamıza ulaşmayı hedefliyoruz. Restoran hizmetinde kalite standartlarını yakalayarak bununla gurur duyan firmamız, müşteri odaklı çalışmaya devam ediyor. Müşterilerinden alacağı olumlu geri dönütlere son derece önem veren firmamızda sizler de aradığınız lezzet ve hijyeni bulmaktan mutluluk duyacaksınız.

Kendini geliştiren ve hızlı çözümler sunarak müşterilerini memnun eden firmamızda sizler de kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bizler müşterilerimizin sadık ve kalıcı müşteriler olmasına önem verdiğimiz için hazırladığımız ürünlerimizin temiz, sağlıklı ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Usta ellerde özenle hazırlanan yemeklerimiz, Daphne Chef Cafe farkıyla sizlere ulaştırılıyor. Sektöründe öncü, etkin ve hızlı üretim, sunum çalışma prensiplerimiz arasındadır, aynı zamanda dürüst ve samimi yönetim ve organizasyonu sağlayarak müşterilerimizin memnuiyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

İzmir’de ailecek gidecek bir restorana ya da toplu yemek organizasyonlarınız için rahatça toplantı yapabileceğiniz bir mekana mı ihtiyaç duyuyorsunuz, kalitesinden ödün vermeyen firmamız yanınızdadır. Fast food yiyeceklerimizle yemek siparişi yapabilirsiniz, daha hızlı bir hizmet için kendimizi geliştirmekteyiz. Alo paket yemek siparişlerinizle bizleri arayın kusursuz hizmeti ayağınıza getirelim. Lezzet, kalite ve sağlığın buluştuğu Daphne Chef Cafe farkıyla artık akşam ne yiyeceğinizi düşünmeyin, bir telefon kadar uzağınızdayız, işten yorgun geldiğiniz zaman kaliteli ve hijyenik bir lezzet kimsenin hayır diyemeyeceği bir hizmettir. Bizlere internetten ve iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR