• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Daşdemir Yapı Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Daşdemir

Kaliteli malzemeleri ve müşteriyi memnun eden hizmetleri ile yanınızda olan firmamız Daşdemir Yapı Market birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Muğla yapı market ve hırdavat sektöründe hizmet vererek tecrübelerimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamızda toptan çimento satışı, inşaat malzemeleri satışı, inşaat demiri satışı, el aletleri satışı, elektrik tesisat malzemeleri satışı, takım çantası satışı, temizlik ürünleri satışı, hırdavat malzemeleri satışı, yapı malzemeleri satışı gibi daha pek çok hizmetimizle sizlerin yanındayız.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak büyümeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizden mutlu şekilde yararlanmanız için çok çalışıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemelerin satışını yaparak sektörde ön plana çıkıyoruz. Marketimizde her bütçeye uygun fiyatlarla çalışıyoruz. İstediğiniz ürünleri bulmanızda yardımcı oluyoruz. Sizin için gelişmeleri yakından takip ederek son çıkan ürünleri sizlere sunuyoruz. Garantili ürünlerimizi yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarak ekonomik açıdan da mutlu olmanızı sağlıyoruz. Marketimize gelen müşterilerimizi daima en iyi şekilde ağırlar, ihtiyacına uygun ürünleri en avantajlı tekliflerle sunarız. Herhangi bir sorun yaşarsanız sorununuzu kısa sürede çözerek mağdur kalmanızı önleriz.

Yılların tecrübesiyle hizmet veren firmamız kalitesinden ödün vermeyerek sunduğu hizmetleriyle müşterilerini mutlu etmektedir. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizleri arayarak daha detaylı şekilde bilgi alabilir ve en iyi şekilde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Memnun şekilde ayrılmanız için her zaman elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR