• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Davut Spot

firma adresi

Adres :

Fatih Mahallesi 718 Sokak No : 7 Opet Petrol Karşısı Afyonkarahisar » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğba Karatepe
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (536) 944 14 58

reklam logosu
  • firma instagram

İkinci el beyaz eşya satışı yapan işletmemiz Davut Spot olarak, ekonomik ve güvenilir beyaz eşya çözümleri sunarak müşterilerimize evlerini daha konforlu ve işlevsel bir şekilde düzenleme fırsatı sunmaktadır. Yılların tecrübesi ve uzman kadromuzla, kalite standartlarına uygun ikinci el beyaz eşyaları bünyemizde bulundurarak sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çevremizdeki hızlı teknolojik gelişmeler, pek çok insanın sıklıkla beyaz eşyalarını değiştirmelerine neden oluyor. Bu da kaliteli ve kullanılabilir beyaz eşyaların 2. el piyasasında bolca bulunmasına yol açıyor. Afyonkarahisar hizmet sektöründe 2. el beyaz eşya satışı yapan işletmemiz, temiz, çalışır durumda ve uygun fiyatlı beyaz eşyaları sizlere sunarak hem bütçenizi korumanıza hem de kaliteyi evinize getirmenize yardımcı oluyoruz.

Satışını yaptığımız ürünler arasında çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, fırınlar ve ocaklar gibi beyaz eşya ürünleri bulunuyor. Tüm ürünlerimiz, uzmanlarımız tarafından titizlikle kontrol edilir ve gerekli bakımlar yapıldıktan sonra sizlere sunulur. Bu sayede satın aldığınız ürünlerin uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

İkinci el beyaz eşya alışverişi hem bireylerin bütçesini korumasına hem de doğayı korumalarına yardımcı olan sürdürülebilir bir çözümdür. Bu nedenle işletmemiz, çevreci bir yaklaşım benimseyerek ikinci el beyaz eşyaların değerini artırmaya çalışır. Ayrıca, uzun yıllar boyunca kazandığımız müşteri güveni sayesinde sektördeki öncü konumumuzu sürdürüyoruz. Evinizi ya da iş yerinizi yenilemeyi düşünüyorsanız bizleri ziyaret edin.

Sıfır ve 2. elde güvenin tek adresi Davut Spot

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR