• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Dede Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Timuçin

  • firma fb

İnsanlar içinde bulundukları ve vakit geçirdikleri ortamdan keyif almak, hem gözlerine hem ruhlarına hitap edecek dekorasyonlar yapmak ve yaptırmak isterler. Bu aşamada devreye biz giriyoruz. Kendi zevkinize uygun, sizlerin rahat edeceği ortamların görünümünü oluşturmayı bizler gerçekleştiriyoruz. Sizlere hem daha şık hem daha sağlıklı ve konforlu ortam tasarlıyoruz. Vereceğimiz hizmet tamamen sizin hayal dünyanıza kalmıştır. Ortamı kullanacak olan siz olduğunuz için nasıl rahat edecekseniz isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Aklınıza takılan sorular, içinize sinmeyen durumlar olduğu zaman ekibimiz ile çözümler sunuyoruz. Öncelikle çalışmamız boyunca amacımız sizlerin beğenisini kazanarak memnun edebilmek. Daha verimli çalışmalar sürdürebilmek için modern uygulamaları ve yeni malzemeleri kullanmaktan çekinmiyoruz. Çünkü sizlerin mutluluğu bizler için önemli.

İstanbul iç dekorasyon çalışmalarınız için bizler başlangıçtan sonuca kadar en kaliteli hizmeti verebilmek adına buradayız. Dekorasyon işlemi yapılacak ortamın eski ya da yeni durumda olması herhangi bir sorun oluşturmaz. Ortamı en iyi nasıl kullanabilecekseniz, o doğrultuda beraber fikir alışverişi yaparak kendimize yol belirleriz. Çalışmalarımızın her anında iletişim halinde olarak aklınıza yatmayan bir şey olduğunda hemen çözüme gideriz. Kullanılacak renkler, istediğiniz dekor eşyaları ve geri kalan malzemeler… Her şey siz değerli müşterilerimiz için nasıl uygun olacaksa o yönde gerçekleşir.

Müşterilerimizin istekleri ve memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Hayal dünyanız için bize güvenin. Size daha şık ortamlar sunacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar