• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dedebal Kokoreç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Olcay Demirkol -nazlı Demirkol

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Kokoreçten köfteye, sucuktan midye dolmaya, tosttan gece çorbasına ve tatlıya kadar bir dizi lezzetle Tekirdağ fast food sektörüne nezih bir ortamda hizmet sunuyoruz. Sokak lezzeti olan kokoreci ve diğer fast food ürünlerini temiz bir mekânda yemek isteyenler için sıcak bir ortamda çeşitli gıdaları en lezzetli haliyle hazırlayarak servisini yapıyoruz. Ayrıca lezzetlerimizi evinde ya da ofisinde tüketmek isteyenler için alo paket hizmetimiz bulunuyor.

Kokoreci tüketme konusunda farklı tercihleri olanların hepsine hitap eden alternatifler sunan işletmemizde kokorecinizi porsiyon şeklinde tüketebileceğiniz gibi dürüm ya da ekmek arası şeklinde de tüketebilirsiniz. Yemek tercihi klasik et ürünlerinden yana olanlar için ise işletmemizde sucuk ve köfte alternatifimiz bulunuyor. Kokoreçte olduğu gibi köfte ve sucukta da porsiyon ya da ekmek arası seçeneklerimiz ile müşterilerimizin keyifli bir şekilde sevdikleri yiyecekleri tüketmelerine olanak tanıyoruz. Daha hafif bir lezzet arayanlar için tost alternatifi ile hizmet vermiş olduğumuz işletmemizde midye dolma tüketmeyi de tercih edebilirsiniz. Yemek sonrasında damağında tatlı bir iz bırakmak isteyen müşterilerimize Hayrabolu tatlısı seçeneği sunuyoruz.

Özellikle kokoreç için yaygın olan gece ve geç saatlerde tüketme alışkanlığını müşterilerimizin nezih bir ortamda sürdürebilmelerini sağlamak üzere saat 02.00’ye kadar servisimiz devam ediyor. Geç saatlerde içinizi ısıtacak bir çorba ile midenizi şenlendirmek ve yanında da diğer ürünlerimizden tatmak istediğinizde de mekanımızı ziyaret edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR