• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dedem Kebap Batıkent

Adres :

Batı Sitesi Mahallesi Osmanbey Çarşısı 18/8 Mesa Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nafiz Güvenoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 635 94 84

Whatsapp 2:

0 (505) 635 94 84
Dedem Kebap Batıkent olarak yemek yenecek yerler,aile restaurantı,aile lokantası,pide ve kebap salonu,pide nerede yenir,kebap nerede yenir,en yakın döner salonu,sabah çorbacısı,ızgara salonları,tavuk döner nerede yenir,aile pide salonu vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamızın en önemli misyonu, başta ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için gün geçtikçe katma değer oluşturan, sektörde öncü bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, çalışan müşteri zinciri arasında takım ruhu ile çalışarak, en modern teknolojik ekipman ve yenilikleri kullanarak, müşterilerin talep ettiği ihtiyaçlara anında cevap verme ve ihtiyaçların da ötesinde hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ve iyileştirilmesini sağlamak, firmamızın diğer misyonları olarak yer almaktadır.

Hem yerel hem de ulusal sektörde, lider firma olma hedefi bugüne kadar firmamızın benimsediği vizyon olarak değerlendirilmekte ve aynı zamanda sektörde bulunan diğer firmalar için örnek teşkil etmek olup, Dedem Kebap Batıkent marka ismimizin kalite ile birlikte anılmasını sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR