• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Değirmenci Kuruyemiş Baharat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Değirmenci

  • firma instagram

Ülkemizin müşteri memnuniyet en yüksek olan işletmelerini bir araya getiren online işletme kataloğu birmilyonnokta.com üyelerinden biri Değirmenci Kuruyemiş Baharat müşterilerine Kayseri alışveriş sektöründe hizmet vermektedir. Müşterilerine başta kuruyemiş ailesi ürünleri sunan işletme, kurutulmuş meyve, baharatlar, şifalı bitkiler, bakliyat ürünleri, bal ve el yapımı yöresel ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir.

Kuruyemiş ülkemizde geniş çevreler tarafından farklı zamanlarda, özellikle televizyon başında veya muhabbet ederken tüketilen gıda ürünlerinden biridir ve çok farklı çeşitleri vardır. Ülkemizde birçok baharatında yetiştiği bir ülkedir ve bu etki mutfağımıza da yerleşmiştir. Mutfak kültürümüzün dünyaca ünlü olmasına önemli katkıları olan baharat önemli bir ayrıntısıdır ve hem kullanılması hem alınması tecrübe ister. Kuruyemiş ve baharat alırken dikkat edilmesi gereken noktalar taze ve kaliteli olmaları ve içlerinde kesinlikle yabancı bir madde bulunmamasıdır. Değirmenci Kuruyemiş Baharat müşterilerine uzun yıllardır en kaliteli kuruyemiş ve baharat çeşitlerini sunarak, Kayseri piyasasında güven kazanmayı başarmıştır.

Şifalı bitkiler kültürümüzün en önemli parçalarıdır. Birçok rahatsızlığın giderilmesinde veya semptomlarının azaltılmasında kullanılabilen bitkileri alırken, bitkileri ve özelliklerini iyi tanıyan, nasıl uygulanması gerektiğini doğru tarif edebilecek çalışanların olduğu bir yerden almak, kullanacak kişinin sağlığı için çok önemlidir. Doğru uygulanmadığı takdirde yarar sağlayamayacak olan bu bitkiler, yanlış uygulamalarda zarara bile neden olabilmektedir. Bundan dolayı şifalı bitki alırken mutlaka Değirmenci Kuruyemiş Baharat gibi bu konuda tecrübeli işletmeler tercih edilmelidir.

Müşterilerine evde veya yerel üreticiler tarafından üretilen çeşitli ürünleri de sunan işletme, müşterilerine her zaman en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmak adına kapılarını açmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR