• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dekor Yapı Karabağlar

Adres :

Erden Mahallesi Şeyhoğlu Sokak No: 270 İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Ülkü

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 870 58 16

Whatsapp 2:

0 (535) 823 41 20

İç dekorasyon ve mimari hizmetlerinde muhteşem tasarımların İzmir’deki doğru adresi Dekor Yapı Karabağlar birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. İnsanlık tarihi yaradılışından itibaren her dönemde başlarını sokacakları bir çatı fikrini benimsemiştir. Bu düşünce yapısı öylesine özümsenmiştir ki, git gide daha gösterişli, daha büyük yaşam alanları tasarlanmaya başlanmış ve konfor daha önemli bir hale gelmiştir.

Misafir ağırlama kültürü geliştikçe toplumlar yaşam alanlarında daha çok insanı ağırlamaya başlamış böylece yaşam alanlarının dekorasyonu ve dizaynı varlık belirtisi haline gelmiştir. Geçmişten günümüze geldiğimizde artık daha işlevsel ve daha estetik görüntüye sahip evlere ihtiyaç duyulmuştur. Ev ve işyerleri gibi alanların daha yaşanabilir uygun ortamlar olması adına, bu konuda profesyonel bir uğraş bölümü olan iç dekorasyon ve mimari ortaya çıkmıştır.

Bizde İzmir’de verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşam alanlarınızı sizler için yeniliyor ve işlevsel, estetik ve görkemli bir hale getiriyoruz. Şehrin önde gelen firması olan Dekor Yapı Karabağlar olarak, çekirdekten yetişen ustalarımız eşliğinde, aklınızdaki tasarımlarla alakalı yüksek çözümler üretiyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Gezici özel ekiplerimizle yerinde yaptığımız incelemelerle sizlere ücretsiz keşif imkânı sunarak, bölgenin en uygun fiyatlarının garantisini sunuyoruz.

İzmir iç dekorasyon firması olarak, boya, badana, alçı, asma tavan ve dış cephe mantolama dâhil her türlü tadilatınızı uzman personellerimizle yerinde gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas olduğumuz sektörde, asla sizleri yüz üstü bırakmadan işlem sırası ve sonrasında her konuda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR