• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Delta Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Karayağcı - Bersan Sütçübaşı

Delta Veteriner Kliniği olarak İzmir’de hizmet sunmaktayız. İzmir evcil hayvan denilince akla gelen sektörlerden birisi olmamız da tercih sebeplerimizdendir. Hayvanlar doğası gereği kendilerini koruma içgüdüsüne sahip olmasının yanında en çok şefkate ihtiyaç duyan bir canlıdır. Hayvanların güvenini sağlayabilmek de insanlar için çok önemlidir.

Kendisini güvende hissedemeyen her canlı gibi hayvanlarda bu hususta saldırgan davranışlar gösterebilmektedir. Bir çocuğa nasıl ilgi gösteriliyor ve seviliyorsa aynısı hayvanlar için de geçerlidir. Biz de bu hususta kendimize güveniyor ve hayvanlara şefkatle yaklaşarak onların tedavilerini gerçekleştiriyoruz.

Her hayat kutsaldır ve bu yüzden bizden 7/24 yararlanabilme imkanınız vardır. Onların tıbbi bakımlarının yanında nasıl daha iyi iletişim kurabilirsiniz bu konuda da eğitimler vermekteyiz. Hayvan eğitirken nasıl davranmalı, nasıl yöntem uygulanmalı, nasıl güvenini kazanmalı tüm bunların cevapları uzmanlarımız tarafından sizlere aktarılacaktır.

Kliniğimizin ve hasta hayvanlarınızın tedavi süreçlerinin belirlenmesi, doğru tanının konulması gerekli testlerin yapılması bizler için çok önemli bir olgudur. Bu işin eğitimini almış personellerimiz tarafından sizlere en güvenilir ve en ekonomik hizmeti sunmak için çalışmalar yapıyor ve günce haberlerden her daim haberdar oluyoruz.

Bu alandaki hedefimiz siz müşterilerimizi dinlemek, masum canları kurtarabilme ve onlara en iyi tedaviyi sunmak için sıkı bir şekilde çalışarak bu alanda adımızı duyurmaktır. Rutin sağlık kontrollerinin yapılması ve gerekli aşıların uygulanması da hizmetlerimizin arasındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR