• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Deltaş Organik ve Doğal Ürünler Pazarı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkan Sargın

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul/ Beşiktaş alışveriş sektöründe firmamız organik ve doğal ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Günümüz şartlarında fabrikasyon gıdalar çoğalmakta ve bilinçli bireyler ise çocukluğundaki, dalında koparılan tamamen doğal şartlarda üretilen gıdaları aramaktadır. Paketli gıdaların ömrü uzun olmakla birlikte içerisinde kimyasal katkılı besinler vücudumuzun gün geçtikçe dengesini bozmaktadır. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeyen ürünlerimiz güvenilir ve lezzetlidir.

Bahçemizden topladığımız, doğal yöntemlerle yetiştirilen sebze ve meyveler, köylü kadınlarımızın tamamen emekleri ile işlem görmüş ürünlerimiz tamamen organik ve doğaldır. Hijyenik şartlar altında çalışılıp üretilen bütün gıdalar özel depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda toptan ve perakende satışlarımız da başlamıştır. Bazı ürünlerimiz ise Türkiye’ nin bazı bölgelerine ait yöresel ürünlerini sağlam tedarikçileri aracılığı ile tezgahlarımızda yerini bulmuştur. Firmamıza gelerek bizlerle tanışıp ürünlerimizi tatmak isteyen tüm müşterilerimiz, Türkiye’ nin her bölgesine ait yöresel ürünlerini bulabileceklerdir. İlk günkü tazeliğini koruyan ve ürün çeşitliliğimiz ile müşterilerimizin vazgeçilmez kapısı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İstanbul gibi metropol bir şehirde yörenizin kokusunu içine çekmek isteyen tüm müşterilerimizi bekleriz. Toplumun tüm bireyleri dikkate alınarak içerik ve ürünler sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile başarılarına yenisini eklemektedir. Alışveriş sektöründe bir ilke imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Tüketicilerimizin ihtiyacını karşılayarak yaşam kalitelerine katkıda bulunmak tek amacımızdır.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder, alışverişinizin sürekliliğini dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR