• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirel Pide Çorba Izgara Salonu

Adres :

Zafer Mahallesi Şehit Osman Ergün Sokak No : 1 Ödemiş/izmir İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özer Demirel

E-Posta Adresi :

demirelpideodemis@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 876 56 60

Whatsapp 2:

0 (533) 920 53 63

Misyonumuz, sağlıklı bireylerin yetişmesinde gereken besinleri, doğru şekilde üreterek ülkemizde yaşayan yerli ve yabancı kişilerin damak tadına sunmaktır. İzmir de nam salan şubemiz ile birçok lezzeti bünyemizde barındırıyoruz.

İzmir Demirel Pide Çorba Izgara Salonu olarak yaptığımız işte, en doğru şekilde teknolojiden de faydalanarak hem üretkenlik seviyemizi hem de kalitemizi arttırıyoruz. Teknolojiyi yoğun şekilde kullanarak hizmetimizi de beklenenden hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Yöremizde yetişen ürünleri en doğru şekilde işleyerek, toplumun damak tadına lâyık hale getiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin tamamı organik olup direk üreticisinden temin edilmektedir. Bu sayeden kalite ve sağlığı bir arada bulundurup müşterilerimizin güvenini sonuna kadar kazanıyoruz. Karşılıklı güven ortamının oluşmasıyla birlikte hem işimizde başarılı oluyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Nezih çalışma ortamımız ile hizmet verdiğimiz şubemiz, gerekli bütün sağlık koşullarını taşıyor. Hijyenik şekilde hazırlanan pide, lahmacun, ızgara, çorba, salata, meze gibi pek çok çeşidimiz midelerinizi şenlendirmek için bekliyor. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile hazırladığımız yiyecekler zevkinize hitap ediyor. Bunun teminatını sizlere vermekte zorlanmıyoruz, çünkü aldığımız geri dönüşler garantisini vermemize yeterli oluyor.

Kültürümüzün büyük parçasını oluşturan yemek alanında kullandığımız ürünlere hiçbir katkı maddesi eklemiyoruz, steril şekilde hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Sıcak, kaliteli ve güler yüzlü şubemizde sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz. Eğer siz gelemiyorsanız, istediğiniz yiyeceklerin siparişlerini alıyor ve ayaklarınıza kadar güvenli şekilde getiriyoruz. Uygun fiyatlarımızla cebinizi, lezzetli tatlarımızla da midenizi şenlendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR