• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirkıran Grup

Adres :

Ece Mah Yunus Emre Bulvarı No: 136 Sandıklı Afyon ( Yeni Adileye Karşısı) Afyonkarahisar » Sandıklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Çelebi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sandiklirentacar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 509 28 52

Whatsapp 2:

0 (534) 338 61 87

Araçlar bizlere seyahat edebilme kolaylığı sağlanması açısından büyük öneme sahip olan teknolojilerdir. Şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere geniş bir alanda bizlere hızlı, konforlu bir seyahat imkânı sunarken, bu araçların belirli masrafları olabilmektedir. İşte bu masrafların minimal seviyeye çekilmesi ve de gerektiği süreçte kullanılmasının sağlanması amacı ile araç kiralama işlemi daha mantıklı bir seçenek haline gelmektedir. İşte bizler Demirkıran Grup olarak sizlere araç kiralama konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Demirkıran Grup olarak Afyonkarahisar ilinin Sandıklı ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, modern, güvenilir, sağlam bakımlı, uygun fiyatlara sahip ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Afyonkarahisar rent a car alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir araç kiralama firması konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih ederek kaliteli ve modern hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Firma olarak sizlere kiralamış olduğumuz araçlarımızın düzenli şekilde bakımlarını yaptırmakta ve sizlere sorun çıkarmayacak şekilde teslim etmekteyiz. GPS sistemi ile düzenli olarak takip etmekte ve hem sizlere hem de araçlarımızı olası bir soruna karşı maksimum seviyede korumaktayız. Araçlarımız yeni ve modern özelliklere donatılmış olan modeller olup, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir. Gönül rahatlığı ile bizlerden araç kiralayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR