• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Beslenme Evi

Adres :

9 Kavaklar Mahallesi 2070 Sokak No: 39/a Anafartalar Lisesi Altı Pekdemir Karşısı Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuran Deniz Güngördü

E-Posta Adresi :

nurandeniz81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 575 86 88

Whatsapp 2:

0 (553) 575 86 88

Deniz Beslenme Evi olarak 1980 yılından bu yana dünya genelinde faaliyet gösteren Herbalife markasının bağımsız üyeliğini yapıyoruz. 20 yıldan fazladır ülkemizde ürünleri tercih edilen Herbalife bugün 90’ın üzerinde ülkede alıcı bulmakta, 2 milyonun üzerinde insan her yıl Herbalife ürünlerini kullanmaktadır.

Herbalife, ürünlerinin satışını doğrudan bağımsız herbalife üyeleri aracılığıyla yapıyor. Üyeler bir zincir halinde üyeliklerini genişleterek kendi satış ağlarını kurabiliyor, sattıkça kazanabiliyorlar. Denizli medikal cihazlar ve tıbbi cihaz sektöründe yer alan merkezimizin amacı kendini dünya çapında kanıtlamış bir ürünü distribütörlerimiz için gelir kapısı, iş fırsatı kılmak ve insanların daha aktif ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilmektir.

Beslenme evimiz kullanıcılarını hedeflerine ulaştıran harika ürünlerin yanında eşsiz bir bilgi birikimini de danışanlarına, distribütörlerine sunuyor. Kişisel beslenme danışmanlığı yaparak kişilerin fazla kilolarından nasıl kurtulabilecekleri nasıl kilo alabilecekleri, sağlıklı biçimde nasıl zayıflayabilecekleri konusunda danışmanlık yapıyoruz.

Ücretsiz kilo analiz hizmeti vererek danışanlarımıza beslenme ve yaşam programları çıkarıyoruz. Eksiklerine göre mikro besin desteğinde bulunarak hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Amacımız sağlıklı biçimde kilo vermeleri veya almaları, enerji seviyelerinin yükseltilmesi, kaliteli bir yaşam sürdürülmesi. Bunun için Herbalife’ın bilimsel olarak tasarlanmış, etkisi onaylanmış shake’lerinden, atıştırmalıklarından, takviye edici gıdalarından, kişisel bakım ürünlerinden faydalanıyoruz.

Beslenme evimiz sayesinde dilerseniz dilediğiniz yaşam kalitesine sahip olabileceğiniz ürünler temin edebilir, dilerseniz üyelik sonrası ürün satışı yaparak kendinize iş sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR