• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Yıldızı Balık Evi

Adres :

Plevne Mahallesi Şehit Birol Koç Caddesi 109 A Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Köseri

E-Posta Adresi :

suat.ksr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 235 39 08

Tükettiğiniz besinlerin sağlığınız üzerinde yadsınamaz bir etkisi vardır. Doğal ürünleri tercih etmeniz, besin değerleri yüksek gıdalar ile beslenmeniz sağlığınızı korumanıza, fiziksel ve zihinsel açıdan güçlü olmanıza yardımcı olur. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu et ihtiyacını karşılamak için tüketeceğiniz balıklar;

Hastalıklara karşı bağışıklığınızı güçlendirir. Cildinizin daha genç görünmesini sağlar. Saçlarınıza canlı bir görünüm kazandırır. Diyabet görülme olasılığını düşürür. Kalp ve damar hastalıklarının oluşma ihtimalini azaltır. İçerisinde bulunan Omega 3 yağ asitleri sayesinde unutkanlığı önler. Göz ve bağırsak sağlığınızı korumada etkilidir. Sedef, egzama gibi deri hastalıklarından korunmanıza yardımcı olur. Genç bireylerde astım gibi rahatsızlıkların önlenmesine, akciğerlerin güçlenmesine yardımcı olur.

Pek çok faydası bulunan balığın tüketiminde titiz davranmak gerekir. Balıkları taze olarak temin etmeniz, bozulmadan tüketmeniz gerekir. Aksi halde zehirlenmeler yaşayabilir, sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Balıkesir restaurant sektöründe hizmet veren firmamızdan dilediğiniz çeşitte balıkları taze olarak temin edebilirsiniz. Günlük balık satışlarımız ile sağlığınızı tehlikeye atmayız.

Balıkesir Merkez’de size en yakın balıkçı olarak hizmet veren firmamızda balık ekmek satışlarımız da bulunmaktadır. Hijyen ve sanitasyon kurallarını titizlik ile uygulayarak en leziz balık ekmekleri siz değerli müşterilerimiz ile buluştururuz. Dilerseniz balık ekmek siparişlerinizi ev ve iş adreslerinize verebilirsiniz. Siparişleriniz size mümkün olan en kısa sürede, en iyi şekilde ulaştırılacaktır. Taze, leziz, çeşitli balıklar; enfes balık ekmekler için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR