• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denizli Balık Pazarı

Adres :

Bozburun Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 262 Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Çiftçi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 608 12 61

Whatsapp 2:

0 (537) 608 12 61

Whatsapp 3:

0 (536) 505 70 01

Birbirinden lezzetli balık çeşitlerimiz, mezelerimiz, salatalarımız ve içeceklerimizle Denizli restaurant sektöründe önde gelen isimlerden olmayı başarmış bulunmaktayız. Sizlere şehrimizde güvenle balık yiyebileceğiniz bir mekan sunuyoruz. Uzun yıllardır bu sektörün içinde olmamız bize tecrübe kazandırdı. İşimize olan ilgi ve alakamız sayesinde müşterilerimize kaliteli lezzetler sunmak için bu sektöre atıldık. Hedefimiz doğrultusunda da mevsiminde taze balık çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin damak zevkine hitap eden balıklar pişiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde başarının sağlanabilmesi için en önemli unsur, müşterilerimizin firmamıza olan güven duygusudur. Biz, hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeyerek hizmetlerimizi müşterilerimize sunduğumuz için bu güven duygusunu kazanmış bulunmaktayız. Her geçen gün müşterilerimizin firmamıza olan beğenisi ve güveni artış göstermektedir. Bu da çalışma arkadaşlarımızla bizi oldukça memnun etmekte ve gururlandırmaktadır. Çünkü kaliteli hizmet vererek bu işi başarmış olduk. Bu güzel başarılar sadece firmamıza değil siz değerli müşterilerimize de aittir.

Ekip arkadaşlarımızla işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Müşterilerimize daima güler yüzlü, samimi, dürüst kişiliğimizle hizmet veriyoruz. Çalışkan, azimli ve disiplinli halimizle iyi işler başarmak için takım çalışmaları yapıyoruz. Hem mutfakta hem de hizmette kusur etmemek adına işlerimizi düzenli bir şekilde ilerletiyoruz. Çünkü aksaklıklar olsun istemiyoruz. Firmamız bu günlere kadar kalitesiyle, lezzetiyle adından söz ettirdi. Bugünden sonra da aynı şekilde kendinden söz ettirecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR