• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Denizli Kebap Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Aslantürk

reklam logosu
  • firma fb

Denizli Kebap Eviolarak Denizli de hizmet vermekte olupkebap evi,kebap salonu,aile restaurantı,yemek nerede yenir,alo paket yemek,hızlı yemek siparişi,evlere yemek siparişi,adana kebap vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
1. ŞUBEMİZ :İncilipınar Mah.incilipınar Cad. No: 78 Migros Karşısı
2. ŞUBEMİZ : Denizlisaraylar Mah. 357. Sokak No: 3 Sulaycı Döviz Karşısı Denizli
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR