• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denizli Midyecim

Adres :

15 Mayıs Mahallesi 789 Sokak No: 14 Pamukkale Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necati Aldemir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 881 67 00

Whatsapp 2:

0 (554) 881 67 00

Denizli Midyecim olarak Denizli Merkezde hizmet vermekte olan işletmemiz midyenin en lezzetlisini, en tazesini müşterileriyle buluşturuyor. Yılların deneyimi ve kalitesiyle Denizli fast food sektöründe yer alan işletmemiz, dinamik kadrosuyla, gelişime açık yapısıyla dikkat çekiyor. Her zaman daha iyiyi daha kaliteliyi sunma gayretinde bulunuyor.

İç midye satışı, taze midye dolma satışı, temiz midye dolma siparişi, toptan midye satışı ve daha onlarca farklı uygulamayı işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. Kaliteli çözümlerimizle müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunuyoruz. Karşılıklı güven ortamında lezzetin durağı olarak hem toptan hem de perakende midye satışımızı sürdürüyoruz. Midyenin en doğalını ve en lezzetlisini damalarla buluşturuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektör, kalite, lezzet, tazelik ve hijyeni ön şart olarak gerektirir. Bunun bilinci ve hassasiyetiyle hareket ediyor, en kaliteli midyelerimizi en güzel şekilde hazırlayarak tercihe sunuyoruz. Gerek hazırlama gerekse sunumda kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Ürünlerimizin lezzetine büyük önem veriyor, benzersiz tariflerimizle hazırlayarak tüketime sunuyoruz. Her damak tadına hitap edecek lezzeti vererek tüketiciyle buluşturuyor, müşteri sadakatini sürekli kılıyoruz. Ürünlerimizin tamamını günlük olarak hazırlıyor, taptaze şekilde tüketime sunuyoruz. Bu sayede gerek lezzetinden gerekse sağlığından bir şey kaybetmeden yenebilmesini sağlıyoruz.

Hijyen kuralarına sonuna kadar riayet ediyor, ürünlerimizin toplanmasından hazırlanmasına muhafazasından servisine kadar her aşamayı hijyenik koşullarda gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tüketicilere sağlıklı ürünler takdim ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR