• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derin Kuaför ve Gelinlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Aysan

MERKEZ: Emek mh. Cengiz Ünal Plaza Safranbolu (Safranbolu minibüs durakları 200 mt altı)

ŞUBE: Emek mh. İlke sitesi B blok. Kanyon köprü karşısı Safranbolu

Her kadın saçı, makyajı ve vücudu ile güzelliğine yüksek özen gösterir. Ev ortamında uygulanmayacak güzellik uygulamaları için de kuaför işletmelerinde hizmet almayı tercih eder. Kuaför işletmeleri kadının güzelliğinin sağlanması için A'dan Z'ye her noktada hizmet verebilen işletmelerdir. Örneğin, Derin Kuaför by Nazlı Karabük Safranbolu ilçesinde kadınlar için yıllardır profesyonel olarak tüm bu hizmetleri sağlamaktadır.

Derin Kuaför by Nazlı olarak Karabük güzellik merkezi sektörü içerisinde iki farklı şubesi ile en çok tercih edilen işletmelerden birisi olmaktadır. Her zaman özel kampanyalar, kadınlar için büyük avantajlar ile hizmet veren firmamız fön, tüm vücut ağda, saç kesimi, kısa saçlarda tek renk boya, uzun saçlarda tek renk boya, kaş ve bıyık alma gibi birçok farklı hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde bu hizmetleri sunabilmek için profesyonel bir ekip yer almaktadır.

Özel ve konforlu bir dekorasyona sahip olan firmamız, kadınlarımızın konforlu ve özenli hizmet almasını göz önünde bulundurarak, özel olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde her işlem için farklı bir noktada size özel olarak hizmet alabilirsiniz. Yıllardır vazgeçilmez bir şekilde işletmemizi tercih eden müşterilerimiz, güzelliklerini her zaman koruyarak daha üst bir noktaya ulaştırmaktadır.

Her şubemizde aynı hizmet standartları ve kalite ile sunmuş olduğumuz güzellik hizmetleri sırasında hangi uygulamayı talep ederseniz edin, her zaman başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca tüm hizmetlerde bütçenize uygun şekilde ekonomik bir yapıyla özenilen bir hizmet alabilirsiniz.

MERKEZ: Emek mh. Cengiz Ünal Plaza Safranbolu (Safranbolu minibüs durakları 200 mt altı)

ŞUBE: Emek mh. İlke sitesi B blok. Kanyon köprü karşısı Safranbolu

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR