• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derman Sağlık Kabini

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökcan Gürsoy

Muğla’nın Milas ilçesinde uzun süredir faaliyetlerine devam eden Derman Sağlık Kabini olarak bizler yıllardır sağlık sektörü içinde faaliyet göstermekte olan deneyimi sağlık personelimizle sizlere en iyi sağlık hizmetini vermeye devam ediyoruz. Hasta bakımı konusunda oldukça tecrübeli bir kurum olan Derman Sağlık Kabini olarak bizler hasta bakımında hastane koşullarından farksız bir şekilde ancak daha sağlıklı ve ferah ortamlar içerisinde kaliteli hizmetlerimizi evlerinize kadar taşıyabiliyoruz.

Hastaların iyileşme süreçlerine doğrudan etki edebilen hasta memnuniyetlerinin en yüksek seviyede tutulması noktasında ayrıca bir özen göstererek iyileşme dönemlerinin en kısa sürede geride bırakılmasını da sağlıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca destek alabileceğiniz bir kurum olan Derman Sağlık Kabini olarak bizler Muğla sağlık sektörünün bu alandaki en deneyimli kurumlarından biri olarak karşınıza çıkıyoruz. Çeşitli makinelere bağlı şekilde iyileşme dönemlerini geçirmek durumunda kalan ya da bakımının zor olması sebebiyle bir süre yatağa bağlı kalacak olan kişilerin tedavilerinde hastalara özel en iyi koşulların ortaya çıkmasını sağlayıp deneyimli sağlık personellerimizle hastaların ihtiyacına göre bir tedavinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Hastanın yaşam standartlarını her zaman en yüksek noktaya çıkaracak olan yöntemleri ilk sırada çalışmalarımıza katarak insan sağlığını korumaya gösterdiğimiz ilkeli hizmet anlayışı ile birlikte severek hasta bakımlarını üstlenmeye devam ediyoruz. İçinde bulunduğumuz mesleğimize duyduğumuz sevgiyle profesyonelliği bir araya getirerek sizlerin her türlü talebini karşılamada destek veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR