• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Derman Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Altunbaş

  • firma fb
  • firma instagram

Konya medikal ve tıbbi cihaz sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle sizlere sağlıklı bir yaşam sunuyoruz. Nasıl mı? Karatay üzerinde bulunan sağlık kabinimiz gün içerisinde açık bir şekilde hizmetinizde oluyor. Acil durumlarınızda, yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda oluyoruz ve gerekli ilk müdahaleyi yapıyoruz. Eğitimini başarıyla tamamlamış sağlık ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı özenle ve dikkatle yapıyoruz. Çünkü hastalarımızın sağlığını ve güvenliğini önemsiyoruz ve ön planda tutuyoruz.

Peki, Derman Sağlık Kabini olarak neler yapıyoruz? Kesiklere dikiş atma, dikiş alma, pansuman yapma gibi uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Serum takma, iğne yapma ve kan alma gibi işlemler ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Haftanın her günü 08:00 – 24:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz. Sağlık kabinimize gelemediğiniz durumlarda ekibimiz evinize gelerek gerekli uygulamaları yapmaktadır. Biz, hasta ve hasta yakınlarımızın sağlığını önemsediğimiz kadar temiz bir alanda çalışmaya özen gösteriyoruz. Bunun için sağlık kabinimiz düzenli olarak detaylı bir şekilde temizleniyor. Gerekli tüm önlemleri alarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda her zaman özen ve dikkat gösteriyoruz.

Biz, gerekli tüm izinleri alarak çıktığımız bu yolda kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın sağlığını korumak, onları memnun etmek adına ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, dikkatli ve titiz çalışan, saygısını her zaman koruyan sağlık ekibimizle birlikte hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Karatay’ın güvenilir sağlık ekipleri sağlığınız için çalışmaya devam ediyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR