• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Detay Grup Lpg Cihazları Akar.ürn.oto.gıd.inş.tur.san.tic.ltd.şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Atıcı
Detay Grup LPG ailesi olarak önceliklerimizi müşteri memnuniyetleri belirlemektedir. Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Bu suretle müşterilerimiz için güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Detay Grup LPG ailesi olarak hedef ve ilkelerimiz : Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliklerimizdendir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmak en önemli önceliklerimizdendir.

Tüm ilişkilerimizde adilane karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkelerimizdendir.

Türkiye ve dünya için çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedefliyoruz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR