• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Devecioğlu Oto Kurtarma (kayseri Oto Kurtarma )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ertaş - Samethan Ertaş

Yol yardımına ihtiyaç duyanların, kaliteli hizmet, karşılıklı güven ve uygun fiyat seçeneğini bir arada bulabilecekleri Devecioğlu Oto Kurtarma sizlerin hizmetinizde. Kayseri yol yardım sektörünü çok iyi bilen ve gerek personel, gerekse sahip olduğu donanım ve tecrübe ile en kaliteli hizmeti bulabileceğiniz bir işletmeyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde en önemli şeyin güven olduğunu bilerek, müşterilerimize daima en hızlı ve güvenli hizmeti vermenin arayışı içerisindeyiz.

Filomuzda bulunan tam donanımlı kurtarma araçlarımız ile haftanın her günü ve her saatinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Sektörde kendine yer edinmiş, bu güne kadarki hizmetlerimizi sorunsuz tamamlamış, çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti temelli hizmetlerimizin, daha geniş kitlelere ulaştırılmasını gaye edinmiş bir firmayız. Bu amaçla müşterilerimizin geri bildirimleri ve memnuniyetlerini çok önemsiyor, hizmet verdiğimiz alanda markamızı daha ilerilere taşımaya çalışıyoruz. Araçların arızalanması, kaza yapmaları gibi çeşitli nedenlere bağlı olarak yol yardım ve kurtarma hizmeti almak durumunda kaldıklarında, fiyat ve hizmet kalitesinden şüphe etmeden iletişime geçebilecekleri ilk firma olmak istiyoruz.

Genellikle zor durumda kalan kişilerin bizden hizmet aldıkları gerçeği, müşterilerimizin sorunlarını daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmemek ve çözüm odaklı hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Personellerimiz yıllardır bu alanda hizmet veren, işini severek yapan profesyonel kişilerdir. Hizmetlerimizden faydalanmak ve uygun fiyatlarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için 7/24 ulaşılabilir olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR