• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Di Beyran Mahalli Yemekler

Adres :

Fırat Bulvarı Gaziler Kavşağı Söz-iş Sitesi (şehmus Pastahanesi Karşısı) Kayapınar Diyarbakır Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Berat Yapıcı

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (507) 163 06 38

Whatsapp 2:

0 (537) 791 07 08

Whatsapp 3:

0 (507) 163 06 38

Whatsapp 4:

0 (537) 791 07 08

Di Beyran Mahalli Yemekler

Yemek sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Di Beyran Mahalli Yemekler olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR