• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dikey Group Kapı Pencere Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Şahan

Ankara plastik sanayi sektöründe hizmet vererek, siz değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerine güvenilir çalışmalarımızla hizmet veriyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin beğenisini ve güvenini de kazandık. Bu beğeni ve güven duygusuna zarar gelmemesi adına her gün özenle ve titizlikle işlerimizi yapıyoruz.

Çift cam arası şerit perde, kompozit pencere sistemleri, kapı üretimi, pervaz üretimi, kapı kasa üretimi ve yapı mamul gibi hizmetlerimizi kaliteli malzemelerimizle ve işinde usta ekibimizle müşterilerimize sunuyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve yılların tecrübesini birleştirdiğimizde müşterilerimize vereceğimiz hizmette kalite de artıyor. Böylelikle işlerimizi kusursuz yerine getiriyoruz. Hatta müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek için sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi ve hizmetimizi geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize de günümüze en uygun ve kaliteli hizmetler vermiş oluyoruz.

İşimizi severek ve isteyerek yapıyor olmamız, müşterilerimize özenle hizmet veriyor olmamız demektir. Evinize ve iş yerinize en uygun, kaliteli, modern, şık, sağlıklı ve güvenilir kapı ve pencere çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken müşterilerimizi maddi olarak zorlamadan uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize karşı daima güler yüzlü, samimi ve dürüst kişiliğimizle hizmet veriyoruz. Çalışkan ve azimli ekip arkadaşlarımızla, aldığımız çalışmaları vaktinde teslim ediyoruz ve müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR