• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dikyol Oto Kurtarma

Adres :

Denizli Merkez Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Dikyol

E-Posta Adresi :

serkandikyol@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 437 59 16

Whatsapp 2:

0 (506) 437 59 16

Dikyol Oto Kurtarma

Otomotiv sektörünün lider firması olmak amacıyla çıktığımız yolda vizyonumuz her zaman sektörün en kaliteli markaları arasında yer almak oluyor. Müşteriyi temel alan çözümlerimiz sayesinde bugüne kadar ilerlediğimiz yol vizyonumuza ulaşmada ne kadar başarılı olduğumuzu da ortaya koyuyor.

Devamlı bir değişim içinde olan ve kullandığı araçlarla teknolojinin ne kadar değiştiğinin ve geliştiğinin de bir ispatı olan yol yardım sektöründe firma olarak bugüne kadar var olmamızın en büyük payı bugüne kadar sürekli olarak değişimlere uyum sağlayabilmemiz ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir çalışma anlayışına sahip olmamızdır.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR