• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Dima Tekin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dima Tekin

İstanbul sağlık sektöründe kurulan merkezimiz, uzman diş hekimi ile birlikte diş sağlığı konusunda tedavi ve bakım uygulamalarını sizlere sunmaktadır. Çocuk diş hekimi ve yetişkin diş hekimi olarak hizmet veren diş hekimimiz, diş sağlığı için en ideal çözümleri ve tedavi yöntemlerini sizlere uygular.

Ağız ve diş bakımı, sağlık açısından en önemli noktaları oluşturmaktadır. Bu nedenle de sık sık bakım yapmak şarttır. Bazı durumlarda bakımların aksaması ve dikkat alınmaması sonucunda diş hassasiyeti artar ve zamanla diş çürümesi, diş içinin boşalması, diş çekilmesi vb. diş hastalıkları ortaya çıkar. Diş sağlığı merkezi olarak bu gibi durumların oluşmaması için en ideal yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Düzenli olarak diş sağlığı kontrolüne gelerek diş sağlığınızı en yüksek seviyede tutabilirsiniz.

Çocuk diş hekimi olarak da hizmet veren diş hekimimiz, en iyi ve en ağrısız diş çekimi ile İstanbul içerisinde en çok tercih edilen diş hekimlerinden biridir. Çocuk diş hekimliği, çocuğun psikolojisini anlama ve ona göre davranmayı gerektirdiğinden dolayı merkezimiz de çocuklarımız için gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Diş hekimi olarak, ortodonti tedavisi, diş implant tedavisi, diş eti tedavisi, diş çekimi, ağız ve diş sağlığı uygulamaları, diş dolgusu, diş beyazlatma, diş taşı temizleme, gülüş tasarımı, yaprak diş tedavisi, çocuk diş hekimi olarak hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Bizlerden randevu almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR