• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Gülfem Gülen (alanya Diyetisyen)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülfem Gülen Dere

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Sağlıklı yaşamın temeli, sağlıklı bir vücuda dayanır. Sağlıklı vücudun da belli bir boy kilo endeksi vardır. Bunun dışına çıkıldığı zaman sorunlar baş göstermeye başlar. Doğru kiloda kalabilmek ve doğru kiloyu yakalayabilmek için öncelikle beslenmeye dikkat etmek gerekir. Her besinin, yiyeceğin, içeceğin bir tüketim miktarı ve zamanı vardır. Bunlara dikkat edilmesi gerekir. Fakat çoğu zaman sağlıksız beslenme beraberinde kilo sorunları getirir. Bu da zamanla yaşam kalitesinin düşmesine, vücudun formunu kaybetmesine neden olur. Eğer zaman kaybetmeden doğru destek alırsanız hayallerinize kavuşabilir, daha sağlıklı bir yaşama kapıları aralayabilirsiniz. Antalya Alanya’da faaliyet gösteren Diyetisyen Gülfem Gülen (Alanya Diyetisyen) danışmanlık merkezimizle bizler bu alanda uzun zamandır profesyonel çözümler geliştiriyor, bilimsel veriler eşliğinde sizlere daha kaliteli bir hayata ulaştırmaya çabalıyoruz.

Antalya medikal ve tıbbi cihaz sektörünün öncü merkezlerinden birisi olarak bizler önceliği sizlerin memnuniyetinize veriyor, sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit edip gerekli çözümleri tam zamanında tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarmaya çalışıyoruz. Kişiye özel testler ve analizler neticesinde programlar çıkarıyor, bunun takibini de yaparak hızlı ve güvenli şekilde ideal kilolarınıza, formlarınıza kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Diyetisyen Gülfem Gülen olarak alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte tün dünyada alanımızla ilgili yenilikleri yakından takip ediyor, en yeni yöntemlerin sistemimizde sizlerle buluşmasını sağlıyoruz.

www.gulfemgulen.com

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR