• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Melike Vural

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melike Vural

Çorum’da danışmanlık sektöründe hizmet veren Diyetisyen Melike Vural www.birmilyonüye.com üyesidir. Sağlıklı yaşam, sağlıklı vücut ve sağlıklı bir gelecek için doğru beslenme ve beslenme alışkanlığı kişilerin vazgeçilmezi olmalıdır. Doğru beslenme sistemi sayesinde beslenme bozuklukları sonucunda oluşacak olan obezite gibi rahatsızlıkları önlemiş oluyoruz. Sağlıklı beslenerek daha mutlu hissetmenin ve dinç olmanın hepimizin hakkı olduğunu düşünüyoruz.

Bireylerin sağlığının iyileştirilmesini ve korunmasını kendimize misyon edinerek diyet ve beslenme alanında danışmanlık yapıyoruz. Enerjimiz ve güler yüzlü çalışma anlayışımızla gerek klinikte gerekse online olarak danışanların motivasyonunu yüksek tutarak danışanlara hizmet veriyoruz. Sosyal hayattan kopmadan, günlük işlerinden geri kalmadan nasıl beslenmeleri gerektiğini öğretiyoruz. Beslenme alanında oluşan bilgi kirliliğinin önüne geçebilmeyi hedefleyerek doğru kaynaktan güncel bilgiler veriyor aynı zamanda sağlıklı beslenme önerileri ve eğlenceli tarifleri sizlerle paylaşıyoruz. Online diyet ve beslenme danışmanlık olarak, kilo yönetimi (kilo alma ve verme), sağlıklı beslenme, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme, bebeklik ve çocukluk çağı beslenmesi, ergenlik çağı beslenmesi, obezite beslenme tedavisi ve hastalıklara özgü beslenme tedavisi hizmetleri veriyoruz.

Çorum diyetisyen online diyet ve beslenme danışmanlık hizmetimizde ücretsiz sesli veya görüntülü ön görüşme yapıyoruz. Günlük online görüşmelerimizde ve sonrasında her an soru sorabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca, kan bulgularınızın yorumlanmasını yaparak kişiye özel beslenme ve diyet programları oluşturuyoruz. Dahası haftalık liste değişimi ve kilo takibiyle sizinle yakından ilgileniyoruz. Sağlıklı ve mutlu olmanızı en az sizin kadar önemsiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR