• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Diyetisyen Meltem Arslan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Meltem Arslan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Sağlıklı beslenme koşulları elde edebilmek, kilo verirken veya kilo alırken uygun beslenme programları sağlayabilmek gibi amaçlar ile diyetisyen hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Diyetisyenlik farklı tıbbi bölümler veya sağlık bölümleri okunarak, profesyonel bir meslek kapsamında sunulmaktadır. Bu mesleği gerçekleştiren kişiler, her başvuran kişi için özel bir program ile kişinin bünyesine, fiziksel özelliklerine, yaşına, cinsiyetine ve ihtiyaçlarına göre beslenme programları oluşturur. Örneğin Antalya Muratpaşa ilçesinde diyetisyen hizmetler almak istediğinizde, Diyetisyen Meltem Arslan sizin için hizmet vermektedir.

Diyetisyen Meltem Arslan sayesinde Antalya medikal ve tıbbi cihaz sektörü içerisinde diyet ve beslenme programları için doğru hizmetler alma şansına sahipsiniz. Özellikle kilo alma veya kilo verme programları sağlayabilmek için doğru bir şekilde beslenme programı oluşturma ve hangi gıdaları tüketeceğinizi net bir şekilde öğrenmek için merkezimize başvurarak, hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı beslenme ile hastalıklarla mücadele edebilmek ve hastalıkların önüne geçebilmek için hangi gıdaların tüketilmesi gerektiği konusunda da uzman bir diyet listesi talep edebilirsiniz.

Firmamız sizin için sağladığı diyetisyenlik hizmetleri kapsamında sağlıklı beslenme danışmanlığı, diyet danışmanlığı, kilo verme programı, online diyet, kilo alma programı, sporcu beslenmesi, hasta beslenmesi, sağlıklı zayıflama ve çocuk beslenme programı gibi birçok hizmet sağlamaktadır. Tüm bu hizmetler sayesinde doğru karbonhidrat, yağ, protein, mineral ve vitamin oranları gibi noktaların hesaplanabilmesi için özel programlar hazırlanırken, uygun ödeme koşullarıyla sürekli hizmetler alınabilir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR