• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Merve Kocatürk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Kocatürk Yalçın

birmilyonnokta.com üyesi Diyetisyen Merve Kocatürk olarak sizlere sağlıklı beslenmek adına birçok hizmet sunmaktayız. Birçok hastalığın veya sağlık problemin en pratik çözümü beslenme alışkanlıklarından geçer. Bu nedenle kimi zaman ağır tedavilere gerek kalmadan düzenli bir diyet listesi uygulamak tek başına hastalıklara karşı etkili olabiliyor. Biz bu potansiyelin farkında olarak bize danışanlara çözüme en kolay ulaştıracak tavsiyelerde bulunuyoruz. Çoğu zaman yüzde yüz başarıya ulaşan düzenli programlarımız sayesinde pek çok müşterimiz kliniğimizden memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Bu da hizmet kalitemizin daha da artması için elimizden geldiğince çalışmakta olduğumuzun göstergesidir.

Mersin danışmanlık alanında uzman bilgi ve birikimimizle sizleri doğru tedavi programlarına tabi tutuyoruz. Çağımızın bir gerçeği olan teknolojik araçlardan da faydalanarak online diyetisyenlik hizmeti de sunmaktayız. Hem yüz yüze hem de sanal alemde sizlere hizmet vermekteyiz. Beslenme alışkanlıklarınızı düzenleyerek hayat kalitenizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Bedeninizin tam da sizin isteyeceği şekilde görünmesi için basit bir diyet programı uygulamak kimi zaman kurtarıcı olabiliyor.

Sporculara özel beslenme programları egzersiz programları ile paralel ilerleyecek şekilde düzenlenmektedir. Zayıflama ya da kilo almak için bize danışabilirsiniz. Çocuklarınız için iştah açıcı beslenme programları hazırlamaktayız. Bölgesel incelmeler için beslenme programları hazırladığımız gibi hastalık durumlarında nasıl bir beslenme programı izlemeniz gerektiğini de gösteriyoruz. Diyetisyenlik ve beslenme danışmanlığı konusunda sektörde kendimizi daha da geliştireceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR