• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Tuğba Kalkan Beslenme & Diyet Danışmanlığı

Adres :

Ulus Mahallesi Hastane Caddesi Kazım Mutlu Sokak Kalkan Gıda Arkası Kat: 2 Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Tuğba Kalkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tbkalkan7@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 202 16 35

Kurumumuz; Adana sağlık sektöründe hastalık nedeniyle beslenme alışkanlığını değiştirmek isteyen ya da kilo vermek isteyen danışanlara bilimsel yaklaşımlar eşliğinde; beslenme ve diyet danışmanlığı alanlarında hizmet sunmaktadır. Bilimsel verilerin ışığında profesyonel çalışma anlayışımızla hem bireysel danışanlarımıza hem de kurumlara hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte online beslenme danışmanlığımız sayesinde yoğunluğu sebebiyle kliniğimize gelmeye vakit bulamayan danışanlarımıza da ulaşabilmekteyiz. Dolayısıyla telefon veya mail yolu ile sizlerle iletişime geçerek, kişisel özelliklerinize un uygun beslenme programı oluşturuyoruz. Bunun için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beslenme ve diyet danışmanlığı almak isteyen danışanlarımızdan öncelikle kan testi yaptırmalarını ve vücut analiz ölçümlerinizi talep ediyoruz. Talep edilen bu analizler sonucunda elde ettiğimiz veriler ışığında beslenme ve diyet programları uyguluyoruz. Bununla birlikte siz danışanlarımızın beslenme alışkanlıklarınızı, sosyal yaşam tarzınızı ve imkanlarınızı da göz önünde bulunduruyoruz. Gerekli durumlarda bölgesel incelme için çeşitli uygulamalara yönlendirmeler yapıyoruz. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra yağ düzeyinizin dengede kalması için görüşmelerimizi devam ettiriyor, böylece beslenme alışkanlıklarımız bir yaşam şekli haline getirmeye çalışıyoruz.

Misyonumuz; bireyde beslenme bilinci oluşturarak; kaliteli bir yaşam farkındalığı yaratmak. Bu sebeple alanımızdaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek danışanlarımıza en güncel, en güvenilir hizmeti sunmak. Akademik değerlere önem vererek saygınlığımı korumak. Güvenilir ve şeffaf olmak.

Vizyonumuz; etik değerlere bağlı kalarak, özverili bir şekilde siz değerli danışanlarımıza hizmet vermeye devam etmek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR