• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Doç. Dr. Murat Salihoğlu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Salihoğlu

reklam logosu
  • firma instagram

Kulak burun boğaz alanında aklınıza gelebilecek her türlü tedaviyi uygulayabilen Doç. Dr. Murat Salihoğlu, birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak başarılı işlere imza atmaktadır. İster sağlığınızla ilgili isterse de estetik görünüşünüzle ilgili ihtiyaçlarınızda yanınızda olan kliniğimiz, Trabzon sağlık sektöründe sunduğu benzersiz hizmetleriyle kendine özel bir yer edinmiştir.

Burnunun görüntüsünden memnun olmayan ideal buruna sahip olmak isteyen kişilere iki çeşit uygulama yapmaktayız. Geçici, belli aralıklarla tekrarlanması gereken ağrısız acısız anında ideal buruna kavuşmanıza yardımcı olacak burun dolgularıyla birlikte kalıcı ve belli bir iyileşme süreci bulunan estetik burun ameliyatlarımızla hastalarımızı hayallerindeki görüntüye kavuşturmaktayız. Bazı hastaların ağız kokusuyla başları dertte olabiliyor. Ağır ve dış bakımlarını düzenli yapmalarına rağmen bu durum devam ediyorsa ağır kokusu tedavimizle sorunu ortadan kaldırarak güvenle konuşmanıza ve gülmenize vesile oluyoruz.

Aynı zamanda ses kısıklığı ve tükürük bezi hastalıklarının tedavisinde de ekibimiz başarısını konuşturmaktadır. Sık sık rahatsızlanmanıza şiddetli boğaz ağrılarına neden olan geniş etinin ameliyatını titizlikle yapan doktorlarımız sizi bu beladan kurtarmış oluyorlar.

Birçok nedenden dolayı işitmeyi de engelleyen kulak zarı patlamasının ameliyatının yaparak sizi önceki sağlığınıza kavuşturmaktayız. Estetik bakımdan çok da hoş bir görüntü sergilemeyen kepçe kulak ameliyatında doktorlar hastalarımızın hayalindeki görüntüyü tasarlamaktalar. Estetik görünüşüne önem veren hanımlarımıza doğal görüntülerini bozmayacak şekilde dudak dolgusu da yararak ideal görüntüyü tamamlıyoruz. Tüm bu saydıklarımızla birlikte mezoterapi, horlama tedavisi gibi birçok tedavi de uygulamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR