• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Emlak ve Arsa Ofisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Doğan - Çetin Koçak

İstanbul emlak sektörü alanında hizmet veren Doğan Emlak ve Arsa Ofisi birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. İnsanoğlu var olduğundan itibaren barınmak her zaman temel bir ihtiyaç olmuştur. Bunun yanında ise yaşamın çeşitli dönemlerinde de barınma şekilleri değişirken en sonunda ise yerleşik hayata geçilmiştir. Bu noktadan sonra ise artan nüfus ile birlikte de daha çok sayıda yapıya ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Emlak sektörü de bu şekilde doğmuştur.

Doğan Emlak ve Arsa Ofisi olarak sizlerin yanındayız. Aileniz, işiniz ya da kendiniz için bir ev arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul gibi büyüklüğü ve kalabalığı ile ünlü olan bir şehirde ise uygun ev bulmak ise çok kolay değildir. Sahip olduğumuz tecrübe ile de sizlerin yanındayız.

Hizmet yelpazemiz içerisinde ise gayrimenkul satış danışmanlığı, uygun fiyata satılık ara ve emlak danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Esenyurt’ta satılık bir arsa arıyorsanız ve bu bölgede bir gayrimenkul sahibi olmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Yazlık ev almayı düşünüyorsanız da bütçenize uygun olan evi birlikte bulabiliriz. Güvenilir bir hizmet sunabilmek bizim için her şeyde önce gelmektedir. Arsa ofisi hizmetimiz ve satılık tarla içinde size en uygun olanı birlikte bulmaktayız. Bunun için yapmanız gereken ise sadece ofisimizi aramaktır. Kalan süreci birlikte yöneterek de yeni evinizi ya da arsanızı bulmuş olmaktayız. Daha fazla bilgi almak için ofisimizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR