• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dönerci İbo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Yeniköy

reklam logosu
  • firma instagram

Dönerci İbo

Alo paket, döner, dürüm, tavuk döner, ekmek arası,yengen, köfte, tost, ekmek arası tavuk, yemek yenilecek yerler,en iyi döner, en yakın fastfood, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Antalya Merkez de hizmet vermekteyiz.

Antalya kentinde kendi kategorisinde en yüksek değerleri oluşturan firmamız, kentin önemli bir ihtiyacını karşılayarak müşteri değeri ve firma kalitesi oluşturmaktadır. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan hizmetlerimiz sayesinde ilerleyen saatlere kadar her an aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimiz için kalitenin vazgeçilmez ve değişmez bir şey olduğunu hatırlatıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR